Category

Pożyczki mieszkaniowe dla osób posiadających zdolność kredytową: trzy ważne 

Uzyskiwanie kredytu mieszkaniowego jest częścią amerykańskiego snu. Czasami pożyczka na dom dla osób o złych kredytach jest jedynym sposobem na jej uzyskanie. Ale potencjalni właściciele domów muszą wiedzieć, co robić.

Amerykański sen i zły kredyt

Marzeniem o amerykańskim śnie jest posiadanie domu, który nazywasz sobą. Domy są jednym z tych punktów odniesienia, które oznaczają sukces. Osoby o złej historii kredytowej mogą czuć, że osiągnięcie tego poziomu odniesienia nie jest możliwe. Istnieją kredyty mieszkaniowe dla osób o złych kredytach. Potencjalny właściciel domu ze złym kredytem musi tylko wiedzieć, gdzie szukać i czego się spodziewać.

Istnieją kredyty mieszkaniowe dla osób o złych kredytach

Nie przejmuj się złym kredytem, jeśli chcesz posiadać dom. Wiele osób uważa, że zaciągnięcie kredytu hipotecznego w domu – co prawda duża pożyczka – zależy od bardzo dobrej historii kredytowej. W rzeczywistości dobry raport kredytowy toruje drogę do posiadania domu. Twoja historia kredytowa nie jest jedyną kwalifikacją. Inne ważne punkty są ważne. Zastanów się nad tymi punktami, zanim opuścisz marzenie o pożyczce na dom dla osób o złych kredytach.

Punkt pierwszy: wypłata gotówki

Mówienie o pieniądzach to stare powiedzenie. Z pewnością dzieje się tak, gdy kupujesz dom, ale musisz skorzystać z kredytu mieszkaniowego dla osób ze złym kredytem. Odkładając trochę gotówki w oczekiwaniu na zakup domu, pomagasz sobie na dwa sposoby. Po pierwsze, całkowita sprzedaż wymaga mniejszej pożyczki. Więc powinieneś być w stanie łatwo zakwalifikować się do kredytu mieszkaniowego dla osób ze złym kredytem. Pomaga w płynnej sprzedaży i sprawia, że sprzedawcy są szczęśliwi.

Po drugie, oszczędzając tak dużą kwotę – 10% jest dobre – pokaż potencjalnemu pożyczkodawcy, że wiesz, jak budżetować i konsekwentnie oszczędzaj swoje dochody. Ten rodzaj umiejętności może przejść długą drogę do pożyczkodawcy, zmniejszając znaczenie historii kredytowej. Będziesz mieć większą pewność, że będziesz w stanie zobaczyć pożyczkę do terminu płatności, pomimo złej historii kredytowej.

Punkt drugi: negocjacje cenowe

Jeśli jesteś gotowy kupić dom teraz, to dobry moment. Rynek mieszkaniowy obecnie nie idzie dobrze i jest zasadniczo rynkiem nabywców. To daje dużą siłę przetargową. A jeśli jesteś gotowy na krótką sprzedaż lub przejęcie nieruchomości, możesz znaleźć pożyczkodawców, którzy chętniej udzielą ci pożyczki na dom dla osób o złych kredytach, a otrzymasz ofertę okazyjną, płacąc znacznie mniej niż normalnie.

Jeśli zapłacisz za dom więcej, niż możesz naprawdę dostać, powinieneś go sprzedać w przyszłości – masz ujemny kapitał własny. Kiedy płacisz mniej niż dom jest wart, gromadzisz tak zwany kredyt dodatni – dobrze. Negocjacje i znalezienie dobrej oferty to umiejętności, które kredytodawca doceni, rozważając zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego dla osób o złych kredytach. Ponadto pożyczkodawca jest pewien, że jeśli dom zostanie sprzedany, będziesz miał pieniądze na spłatę pożyczki.

Punkt 3: opcje badań

Zapewniamy, że są pożyczkodawcy, którzy będą gotowi Ci pożyczyć. Ale pożyczki, które oferują, i warunki, które oferują, mogą być bardzo różne. Możesz sprawdzić tradycyjną instytucję z cegły i zaprawy, taką jak bank lub unia kredytowa, ale powinieneś również sprawdzić online, aby zobaczyć, jakie opcje są tam dostępne. Wielu tradycyjnych pożyczkodawców spowolniło udzielanie pożyczek, a wielu prywatnych pożyczkodawców przystąpiło do wypełnienia luki rynkowej. Im bardziej zawracasz sobie głowę i odkrywasz opcje, tym bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz dobrą pożyczkę na mieszkanie dla osób o złych kredytach, z oprocentowaniem i warunkami spłaty, które uważasz za dogodne.

Amerykański sen pomimo złych kredytów

Możesz mieć dom pomimo swojej historii kredytowej, korzystając z kredytu mieszkaniowego dla osób o złych kredytach. Po prostu przeprowadź badania, poznaj swoje opcje i bądź przygotowany. Codziennie ludzie o złych kredytach przeprowadzają się do nowego domu. Oczywiście jest całkiem możliwe, że możesz być jednym z nich, kupując powyższe proste wskazówki, abyś mógł uzyskać dobrą pożyczkę na dom dla osób ze złym kredytem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *