Category

Finansowanie samochodów upadłościowych nie powinno być upokarzające

Finansowanie samochodów upadłościowych nie powinno być upokarzającym doświadczeniem. Kiedy dealerzy powiedzą ci, że wyświadczają ci przysługę, sprzedając samochód lub finansując samochód, czas znaleźć innego dealera.

Upadłość nie oznacza, że nie ma kredytu samochodowego

Jeśli cierpisz z powodu bankructwa w swojej historii kredytowej, musisz natychmiast nabrać przekonania, że nikt nie zrobi ci przysługi, finansując lub sprzedając samochód. Jeśli coś, zrób pożyczkodawcy lub dealerowi przysługę, oferując im możliwość pomocy przy finansowanym automatycznie Derinuise. Jeśli dealer lub pożyczkodawca poinformuje cię, że wyświadcza ci przysługę, musisz znaleźć innego dealera. Pożyczkodawca lub dealer samochodowy powinien traktować tych, którzy zbankrutowali, z takim samym szacunkiem i uczciwością, jakie oferuje pożyczkobiorcom z dobrym kredytem. Wiele osób zbankrutowało w tych mrocznych czasach ekonomicznych.

Brak z góry przyjętych pojęć

Być może słyszałeś lub czytałeś, że finansowanie samochodu upadłościowego nie jest możliwe. Nic nie może być dalej od prawdy. Wiele z tych rzeczy prawdopodobnie nawet ciebie nie dotyczy. Twoje auto-bankructwo jest tak indywidualne, jak Ty. Będziesz chciał znaleźć pożyczkodawcę lub dealera samochodowego, który usiądzie z Tobą i omówi Twoje szczególne potrzeby w zakresie tego, gdzie jesteś.

Poza upadłością pożyczkodawca lub sprzedawca będzie chciał poznać kilka ważnych czynników:

– Czy masz stałą pracę z przyzwoitą pensją?

– Czy Twoja pensja oferuje środki na spłatę kredytu samochodowego?

– Czy zamierzasz przestrzegać warunków spłaty określonych w umowie?

Inne czynniki finansowania samochodów upadłości również wymagają pewnej dokumentacji:

– Czy pracujesz przez co najmniej trzy miesiące? (Odcinki płatności lub wyciągi bankowe)

– Czy masz dowód pobytu? (zwykle rachunek za media lub telefon komórkowy)

– Czy masz konto z bezpośrednim depozytem przez co najmniej trzy miesiące? (Wyciągi bankowe)

– Czy osiągnąłeś wiek większości? Rząd wydał dokument potwierdzający to? (18–21 według stanu)

Twój pożyczkodawca lub sprzedawca może zadać Ci szczegółowe pytania dotyczące Twojego bankructwa. Aby zakwalifikować się do finansowania samochodu upadłościowego, przygotuj się na odpowiedzi na te lub podobne pytania:

– Jak długo jesteś bezrobotny? A może miałeś tymczasową utratę pracy?

– Czy musiałeś wziąć tymczasowy urlop osobisty?

– Czy ty lub członek rodziny miałeś nieoczekiwane rachunki medyczne?

– Czy miałeś rozwód?

Jeśli możesz znaleźć dobrego pożyczkodawcę lub sprzedawcę gotowego usiąść, porozmawiać z tobą o potrzebie auto-finansowania upadłości i traktować cię jak kogoś z dobrym raportem kredytowym, prawdopodobnie masz dobre ręce.

Upadłość jest procesem, nie należy dodawać upokorzenia

Oczywiście bankructwo sprawi, że poczujesz negatywne emocje na swój temat, swoje finanse, a może nawet świat. Czasami bankructwa są wynikiem złych lub nawet nieuczciwych decyzji, ale nie jest to regułą. Bankructwa zdarzają się dobrym ludziom i jest to sposób na rozpoczęcie od nowa i odbudowę. Wielu było na tej samej ścieżce; Nie jesteś finansowym pariasem. Dobra rzecz w związku z automatycznym finansowaniem upadłości: jeśli dokonujesz płatności na czas i widzisz termin spłaty pożyczki zgodnie z warunkami umowy, zrobisz duży krok wstecz w kierunku historii kredytowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *